contact sport

introslide-small2

COMMISSARIAAT VOOR DE SPORT

 

Middelheimlaan 1

B-2020 Antwerpen 2

(T) +32 (0)3 265 37 32

sport@uantwerpen.be

 .

____________________

 

ONS TEAM

Het Commissariaat voor de Sport staat ter beschikking van alle studenten, personeelsleden en alumni van de Universiteit Antwerpen, met als doel een zo optimaal mogelijk sportaanbod te verzekeren.

 

Peter Verboven
Commissaris voor de Sport
sport@uantwerpen.be
+ 32 (0)3 265 37 32

 

Nils Van de Velden
Coördinator Topsport
nils.vandevelden@uantwerpen.be
+32 (0)3 265 37 44

 

Elien Hendrickx
Coördinator Communicatie
elien.hendrickx@uantwerpen.be
+32 (0)3 265 37 32

 

David Vossen
Coördinator Sporthal UA Stadscampus
david.vossen@uantwerpen.be
+32 (0)3 265 48 68

 

Margo de Lange
European Network of Academic Sport Services
margo@enas-sport.net
+32 (0)3 265 37 51

 

Nils Van de Velden
Sport Associatie Universiteit en Hogescholen Antwerpen
nils.vandevelden@uantwerpen.be
+ 32 (0)3 265 37 44

 

Astrid Kamst
Sport Associatie Universiteit en Hogescholen Antwerpen
astrid.kamst@uantwerpen.be
+32 (0)3 265 37 50

 

Elien Hendrickx
Sport Associatie Universiteit en Hogescholen Antwerpen
elien.hendrickx@uantwerpen.be
+32 (0)3 265 37 32

 

Pieter Put
Sport Associatie Universiteit en Hogescholen Antwerpen
pieter.put@uantwerpen.be
+32 (0)3 265 37 46

 .

____________________

 

ONS ONDERSTEUNEND TEAM

De adviesraad voor de Sport is verantwoordelijk voor de strategische lange termijn planning voor de sportbeleving binnen de Universiteit Antwerpen. De UA Studentensportraad is de overkoepelende studentenvereniging voor de sport binnen de Universiteit Antwerpen en de Panathlon Club van de Universiteit Antwerpen verzekert ons netwerk binnen de nationale en internationale sportfederaties.

 

Prof. Francis Van Loon
Voorzitter Adviesraad voor de Sport Universiteit Antwerpen
francis.vanloon@uantwerpen.be

 

Jasper De Groote
Voorzitter UA Studentensportraad
jasperdgr@hotmail.com
 

Dirk Van Oosterwijck
Voorzitter Panathlon Club Universiteit Antwerpen
sport@uantwerpen.be

 

Meer info
Meer sport
Meer cultuur